23 – 24 ВЕРЕСНЯ, КИЇВ
+38 (098) 907 88 65

3-й всеукраїнський

ФЕСТИВАЛЬ МУЗИЧНОЇ КРЕАТИВНОЇ ПЕДАГОГІКИ

Ділимося підходами до роботи з новітніми прогресивними методиками музичного розвитку дітей

Про фестиваль

Цей фестиваль буде цікавий і корисний для музичних керівників, педагогів, керівників дитячих закладів, психологів, педагогів раннього розвитку, вихователів, батьків:

 • null

  Усіх, хто цікавиться питаннями музичного виховання дітей;

 • null

  Усіх, хто прагне знайти шлях навчання музиці заради гармонійного формування, всебічного і глибокого розвитку дитини, а не заради результату;

 • null

  Усіх, хто прагне за допомогою музичного виховання сприяти творенню вільної, творчої, щасливої особистості,

У фестивалі візьмуть участь провідні фахівці України, досвідчені тренери, лектори, керівники центрів, студій, шкіл, які на практиці втілюють ідеї креативної музичної педагогіки.

2017/12/02 13:00:00

Наша мета:

Поділитися підходами до роботи з новітніми прогресивними методиками музичного розвитку дітей, набутим досвідом та знаннями, авторськими багаторічними напрацюваннями у сфері музичної педагогіки.

Cтворити середовище прийняття і підтримки дітей у вільній творчості, середовище дружнього спілкування та ігрового навчання.

Ми сподіваємось, що фестиваль зможе принести кожному із нас максимум користі, натхнення, професійного та особистісного росту, а нашій країні – дати потужних, творчих, професійних фахівців, які будуть сприяти вихованню культурної, мислячої, творчої нації!
Величезний ресурс для кожного!
ПРО НАС
12
ГОДИН ПРАКТИКИ
6+
ВЕДУЧІ ТА ЕКСПЕРТИ
60
УЧАСНИКІВ ФЕСТИВАЛЮ

Наша мета:

Сьогодні ми готові поділитися з вами своїм досвідом – усіма методичними прийомами, які ми використовуємо у роботі, розповісти про той синтез методик, який напрацьовуємо уже багато років, а це і Вальдорфська система, і Орф-педагогіка, методики Ш.Сузукі, Далькрозо, Тетяни Рокитянської, і наші власні авторські напрацювання.

Теми занять

 • null

  Елементарне музикування, гра в оркестрі

 • null

  Вокалотерапія. Спів для дітей

 • null

  Музично-терапевтичні ігри, казки

 • null

  Музично-рухова нотна грамота

 • null

  Body percussion. Розвиток відчуття ритму за допомогою рухів тіла

 • null

  Гра на кольорових трубках, дзвіночках

 • null

  Становлення в професії музичного педагога. Робота в дитячому музичному центрі, створення власної студії, формування команди однодумців

 • null

  Інструменти для шумового оркестру від професійних світових брендів та зроблені власноруч

Ведучі

НАТАЛІЯ
КОПТЄНКОВА
ТЕТЯНА
РОКИТЯНСЬКА
ЮЛІЯ
СЛАДКОВСЬКА
ЯНІНА
РУБІН
МИРОСЛАВА
САЛІЙ
ОЛЕКСАНДР
КАЗАРІН
ЄВГЕНІЯ
ШУЛЬГА

Програма фестивалю

Перший день (23.09.2017)

11:00 – Реєстрація учасників. Відкриття фестивалю.

11:15 – Юлія Сладковська та команда педагогів школи креативних музичних педагогів: “Програма креативного музичного виховання дітей ( Орф-підхід, Ж.Далькрозо, Вальдорфська система, метод Ш.Сузукі) Її практичне застосування. ” Тренінг-практикум.

13:30 – 14:00 – Перерва на обід

14:30 – 17:00 – Яніна Рубін: “Креативний рух. Імпровізація, спонтанність у роботі з дошкільнятами та дітьми молодшого шкільного віку”. Тренінг-практикум.

17:00 – 17:15 – Перерва на чай та каву

17:15 – 18:00 – Мирослава Салій: “Фольклор- “Основа музичного виховання дітей. Народні пісні, ігри, танці, розспівки для дітей”

Другий день (24.09.2017)

11:00 – 13:00 – Тетяна Рокитянська: “Музика у Вальдорфському дитячому садочку. Гра на блок-флейті та казковий світ бандури”. Бесіда з практичною демонстрацією.

13:00 – 14:00 – Перерва на обід

14:00 – 15:00 – Наталія Коптєнкова: “Метод Материнської мови Шинічі Сузукі. Застосування та практика украінських педагогів.” Лекція з практичною демонстрацією.

15:00 – 16:30 – Олександр Казарін: “Емоційне лідерство, емоційний інтелект їх розвиток засобами музики та їх роль у професії музичного педагога”. Тренінг-практикум.

16:30 – 16:45 – Перерва на чай та каву

16:45 – 17:45 – Євгенія Шульга: Київський клуб традиційного танцю. Народні танці для дорослих та дітей. Терапія рухом, відновлення традиціями. Навчальний практикум.

17:45 – 18:30 – Підсумки фестивалю. Висновки. Обговорення.

Увага! Можливі незначні зміни.

Відео про 1-й та 2-й фестивалі

Відгуки наших учасників
Головною ціллю Асоціації є розвиток та поширення ідей креативної музичної педагогіки в Україні. Ми прагнемо створити спільноту для професійного спілкування та обміну досвідом, об’єднати компетентних, творчих, ініціативних педагогів, тих, для кого на першому місці – дитина, її гармонійний розвиток і розкриття творчого потенціалу, «внутрішньої музики», а не суто завчені, часто всупереч бажанню, навички.

Ми прагнемо ділитися власною позитивною життєвою позицією та надихати до творчості усіх, хто поруч. Ми вивчаємо нові можливості для розвитку музичних педагогів, сміливо втілюємо в життя прогресивні ідеї, діємо як команда. Ми прагнемо розвиватися і не зупинятися на досягнутому. І саме тому ми відкриті до обміну думок і до всього нового, націленого на пробудження в наших дітях творчого начала та прагнення до свободи самовираження.

Вартість участі

Двох днів
Одного дня

1 500 грн. – з 13.09
1 320 грн. – до 12.09

960 грн. – з 13.09
840 грн. – до 12.09

УВАГА!!! Спеціальна ціна!!!

 – 5% знижка для учасників одного модуля школи креативних музичних педагогів
– 10% знижка для учасників двух модулів школи креативних музичних педагогів

Схема проїзду

Місце проведення: Київ, Новопечерський провулок 7 (метро “Палац України”)
“Makoto-Dojo”

Ви готові до творчого спілкування та нового досвіду? 🙂

Тоді ми чекаємо на вас! Давайте зробимо це разом!
до початку залишилося:
2017/12/02 13:00:00