Хореографія в Ділі-Ділі – це занурення у казку під звуки ЖИВОГО фортепіано, це захоплююча гра під час якої як результат пропрацьовується тіло дитини, осанка, за казковими образами та рухами професійно та системно сформовані вправи на розтяжку з елементами партнерного тренажа та гімнастики, постановка танців.

Танцювальні постановки для малюків в Ділі-Ділі завжди наповнені глибоким змістом, грацією, красою, а уроки проходять радісно і весело, з куражем, цікавими історіями, жартами й примовками.

Кожен урок танців з дітьми і сама методика викладання індивідуальна й унікальна, і відрізняється від традиційних систем навчання. На заняттях практикується індивідуальний підхід до кожної дитини, враховуючи його емоційний стан, настрій на заняття і настрій у конкретний момент.

На заняттях танцями діти вчаться не тільки досягати індивідуального результату та успіху, працювати з любов’ю і старанням, але і бути частиною колективу, одним цілим, працювати в команді, допомагати один одному, що важливо для постановки сценічних номерів і соціального розвитку в цілому.

Методика викладання хореографії для дітей збудована у формі танцювально захоплюючих ігор, що підвищує ефективність занять, адже діти люблять ігри, веселощі і все цікаве і нове. У грі викладач стає вашій дитині хорошим другом, якому він може довіритися, а через довіру багато чому навчитися.

У кожне заняття викладач вкладає усього себе, свою любов, щирість і свій талант. Діти відчувають цю атмосферу, і від спільних зусиль виходять чудові, яскраві і добрі номери.

Ну і, звичайно ж, наші глядачі – мами і тата, бабусі і дідусі, в повній мірі відчують на собі весь ефект музичної терапії та спільної творчості!

Групи і вартість

Назва творчого напряму Вікові межі Графік проведення занять Кількість дітей у групі Оплата за семестр
«Музика і танці, хореографія» 4 – 7 років 24 занять, 2 рази на тиждень по 60 хв. (30 хв.+30 хв.) 7-9 дітей в групі 4 200 грн.
(1 заняття = 175 грн.)

УМОВИ ПРИЙОМУ

  1. На співбесіді, що проводиться в індивідуальному порядку, визначається напрям розвитку та група в якій буде займатися дитина.
  2. Під час навчання батьки тричі на рік будуть запрошені на відкриті свята-концерти: (свято осені, Новий рік, заключний весняний концерт.) Батьки активно залучаються до підготовки цих свят: готують костюми, допомагають прикрашати залу, розучують пісні та танці.
  3. Під час занять та концертів батьки мають вимкнути мобільні телефони.
  4. Мова викладання визначаються батьками певної групи дітей.
  5. Оплата по семестрова! Кожен семестр триває 3 місяці (24 заняття). Якщо кошти внесено несвоєчасно, викладач має право включити до групи іншу дитину.
  6. За пропущені заняття по хворобі перерахунок коштів не проводиться!
  7. Під час свят батьки можуть використовувати не більше однієї відеокамери на групу (батьки визначають, хто буде проводити відео-зйомку), або може бути запрошений професійний оператор.
  8. Для зарахування дитини в групу потрібна довідка від педіатра, про можливість відвідування загальних занять.