Програма «Ділі-Ділі» креативного музичного розвитку дітей з 2-х до 7-ми років

Програма базується на світових прогресивних підходах до музичного розвитку (Орф- підхід, Ж.Далькрозо, Ш.Сузукі) і таких напрямках вивільнення творчого потенціалу, як креативний рух, BodyPercussion (перкусія тіла), вокалотерапія, казкотерапія).

Усі вони давно практикуються у Європі, випробувані в Україні і в нашому випадку за 16 років роботи Школи “Ділі-Ділі” у сфері раннього музичного розвитку вже адаптовані до українського ментального та культурного формату.

У нашій програмі ці методики та підходи основані на використанні класичної музики, музики різних напрямків, стилів, народів , українського фольклору, багатого на різноманітні форми роботи з дітьми.

Що є нашим пріоритетом? Сама дитина, її гармонійний розвиток, розкриття природної музикальності та загальний естетичний та особистісний розвиток – через елементарне музикування, ігрову форму навчання, гру в оркестрі, імпровізацію, спільну гру з батьками, перебування в атмосфері цілковитого прийняття і підтримки.

Направленість на задоволення від процесу музикування, а не на заучування музичного матеріалу, формування музичного смаку через образне сприйняття кращих зразків класичної та народної музики.

Що є нашою метою? Створити простір, максимально комфортний та сприятливий для розуміння та тілесного проживання музики – через образ, рух, жест, слово.

Наш принцип – використання на заняттях «живої музики»: робота з концертмейстером, гра на натуральних музичних інструментах. Навчання в дії. Від простого до складного. Вчимося не виконувати, вчимося творити.

“Ділі-Ділі” забезпечує:

  1. Поурочну програму для трьох вікових груп (2–3,5 років; 3,5–5 років; 5–7 років) на три семестри ( осінь, зима, весна) за такими напрямками:
  • Музика (класична музика, етнічна, український фольклор) – елементарне музикування, гра в оркестрі; спів, вокалотерапія;
  • Танці – креативний рух, пластичні вправи, комунікативні танці.
  1. Педагога – музиканта з вищою музичною освітою, випускника «Школи креативних музичних педагогів».

3. Концертмейстера – професійного піаніста-імпровізатора, що майстерно оформлює музичний матеріал живою музикою та досконало володіє програмою.
4. Підготовку та проведення інтерактивних концертів, в яких беруть участь як діти, так і батьки ( тричі/рік).
5. Просвітницьку роботу з батьками ( зустрічі, консультації, музично-терапевтичні тренінги з метою показати на практиці, як працює програма, який ефект заняття справляють на емоційний та фізичний стан дитини, як працює принцип «від просто до складного»).

6. Контроль якості занять

7. Надихаючі відео та фото-матеріали

8. Також ми надаємо усі необхідні музичні інструменти та матеріали

з “Ділі-Ділі”, ви отримуєте:

  • Цікаві, продумані та наповнені музичні заняття для діток.
  • Поурочну, професійно вивірену програму музичного розвитку дітей трьох вікових груп.
  • Досвідчених та захоплених своєю справою педагогів.
  • Свята та концерти, які об‘єднують сім’ї, сприяють дружнім, теплим стосункам між батьками, родинами, а також формують гарне відношення до садочка.
  • Інформаційну підтримку на нашому сайті та на сторінках в соціальних мережах.

Заняття з Ділі-Ділі – це професійно, з любов‘ю та повагою до дітей!
Відео з наших концертів та свят, ви можете побачити нижче:

Керівник центру «Ділі-Ділі»: Юлія Сладковська

Керівник центру музичного розвитку дітей “Ділі-Ділі “( 16 років). Має 23 роки досвіду роботи з дітьми.

Музичний терапевт, Орф-педагог, ведуча жіночого музично-терапевтичного клубу, автор проекту “Сімейні музичні табори”, ініціатор та засновник інтернет-спільноти Асоціації музичних педагогів України , керівник міжнародного фестивалю “Музична креативна педагогіка” та засновник Школи Креативних Музичних Педагогів.

Закінчила Київську консерваторію ( КМАУ ім. П.І.Чайковського) де вивчала підходи до музичного виховання дітей, починаючи з часів Античності і до наших днів. Навчалася у фахівців з Німеччини, Іспанії, Угорщини, Словакіі, Австрії , США, Росіі, України.

1. Т.Е.Тютюнникова “Елементарне музикування з дітьми дошкільного віку. Ростов-на-Дону, Москва ( 2005 – 2010р.)
2. Літній семінар-практикум “Вчуся творити.Орфівські традиції в Росії” Москва 04.06-09.06 2007р.
3. Вернер Байдінгер. Німеччина.”Елементарне музикування. Музика.Мова.Імпровізація.” 28.03-29.03. 2015
4. Чиро Падуано. Італія.”Елементарне музикування.Музика.Мова.Рух.Імпровізація. 05.12-06.12 2015р.
5. Вольфганг Хартман.Іспанія.”Елементарне музикування.Музика.Мова.Рух.Імпровізація.” 02.04-03.04 2016р.
6. Кріста Курган. Німеччина. “Креативний рух в роботі педагога-музиканта по моделям Орф-Шульверку.” 10.03-03.12 2017р.
7. 20-й інтернаціональний літній курс Орф Шульверк. Словакія. Томас Борос, Джеймс Хардінг, Лєнка Поспішилова та інш. 11.08-16.08.2017
8. Кайрос інститут зцілюючого звуку. Америка. Акутоніка. 08.06-10.06 2012р.
9. М.С.Казінік”Бізнес як культура та гармонія” 17.09 2010.
10. 21-й інтернаціональний літній курс Орф Шульверк. Угорщина. Кристоф Маубах, Ангеліка Вульф, Джудіт Хазносі, Габор Феєр, Марта Нагі, Лєнка Поспішилова. 10.07-16.07.2018

А також, курси по психології дитинства, музичної терапії у Г.І. Побережної, Спільноти Вальдорскої ініціативи, евритмії та вивчення напрямку Акутоніки, робота з тібетськими чашами, спонтанний танець, вокалотерапії.