Для наймолодших діток програма Музика і Танці від “Ділі-Ділі” ( 2,5-4 рочки):

♪ Спів

♪ Танці

♪ Гра на музичних інструментах

♪ Казкотерапія

♪ Арт-терапія

♪ Розвиток мови, координації рухів і дрібної моторики пальців

Кожен наш урок – це маленька музично-танцювальна казка, з образами, які ми програємо, озвучуємо голосом, протанцьовуємо розвиваючи усіма можливими способами ще мало нам зрозумілий, але дуже знайомий за відчуттям, казковий образний світ..

Наше завдання – з глибоких, усвідомлених, відточених знань у сфері дитячого музичного та хореографічного виховання, побудованих на передовому світовому досвіді, створити веселу гру, в яку малюки залучаються, непомітно для себе вбираючи кожною клітинкою музичну гармонію, звучання (тільки «живих»!) музичних інструментів, навчаючись відчувати ритм, знайомлячись в русі з власним, ще не завжди слухняним тілом, пізнаючи пластику, і, що дуже важливо, навчаючись при цьому дружньому, відкритого, люблячому спілкуванню з іншими дітьми в групі.

Ми будемо співати і танцювати, досліджувати свій голос і його можливості, розповідати вірші і казки, грати на музичних інструментах і навіть самі майструвати їх! Так, майструвати! Адже це так цікаво – зробити своїми руками те, що потім оживає, шарудить, звучить, стукає і стає твоїм другом…

І не сумнівайтеся – ми не імітуємо казку для дітей, ми самі граємо! Нам дійсно шалено подобається те, що ми робимо, різниця лише в тому, що ми робимо це професійно.

Групи і вартість

Назва творчого напряму Вікові межі Графік проведення занять Кількість дітей у групі Оплата за семестр
«Музика  і танці»  2,5 – 4 роки 12 занять, 1 раз на тиждень по 50 хв. (Заняття разом з батьками) 6-8 дітей в групі 2 400 грн.
(1 заняття = 200 грн.)

УМОВИ ПРИЙОМУ

  1. На співбесіді, що проводиться в індивідуальному порядку, визначається напрям розвитку та група в якій буде займатися дитина.
  2. Під час навчання батьки тричі на рік будуть запрошені на відкриті свята-концерти: (свято осені, Новий рік, заключний весняний концерт.) Батьки активно залучаються до підготовки цих свят: готують костюми, допомагають прикрашати залу, розучують пісні та танці.
  3. Під час занять та концертів батьки мають вимкнути мобільні телефони.
  4. Мова викладання визначаються батьками певної групи дітей.
  5. Оплата по семестрова! Кожен семестр триває 3 місяці (24 заняття). Якщо кошти внесено несвоєчасно, викладач має право включити до групи іншу дитину.
  6. За пропущені заняття по хворобі перерахунок коштів не проводиться!
  7. Під час свят батьки можуть використовувати не більше однієї відеокамери на групу (батьки визначають, хто буде проводити відео-зйомку), або може бути запрошений професійний оператор.
  8. Для зарахування дитини в групу потрібна довідка від педіатра, про можливість відвідування загальних занять.