Музика – найкращий помічник у вихованні дитини!

25 серпня – день, коли об’єднаються провідні фахівці, музичні педагоги зі всієї України!

Ми прагнемо створити простір для більш глибшого усвідомлення значення музики, музичного мистецтва у вихованні дітей, як педагогами так і суспільством в цілому.

Ми віримо в те, що саме музика здатна розвивати емоційний інтелект дитини, впливати на її характер та творити наше суспільство доброзичливим, культурним, вихованим.

Ми сподіваємось, що практикум-інтенсив зможе принести кожному із нас максимум користі, натхнення, професійного та особистісного росту, а нашій країні — дати потужних, творчих, професійних фахівців, які будуть сприяти вихованню культурної, мислячої, творчої нації!

Простір творчості та креативу!

Запрошуємо вас на спеціалізований професійний практикум-інтенсив “Музично-ігрові заняття для дітей”!

У практикумі візьмуть участь провідні фахівці України, досвідчені тренери, лектори, керівники центрів, студій, шкіл, які на практиці втілюють ідеї креативної музичної педагогіки.

Ми раді, що сьогодні в нашій країні є справжні професіонали, які усвідомлюють свою місію та здатні власним прикладом та практикою впливати та розвивати ідею виховання музикою та напрямок креативної музичної педагогіки.

Ви отримаєте нові знання, навички! А також за допомогою творчих завдань зможете розкрити свій потенціал і розкріпоститися.

Давайте творити майбутнє нашої країни разом!

Наша мета:

Поділитися підходами до роботи з новітніми прогресивними методиками музичного розвитку дітей, набутим досвідом та знаннями, авторськими багаторічними напрацюваннями у сфері музичної педагогіки.

Cтворити середовище прийняття і підтримки дітей у вільній творчості, середовище дружнього спілкування та ігрового навчання, та не боятися висловлювати свою музичну думку. Не боятися помилятися і пробувати нове.

Практикум- інтенсив це можливість:
 • null

  отримати матеріали для занять з дітками- сучасний, актуальний, перевірений лідерами креативної музичної педагогіки ( Орф-підхід, Реджіо- педагогіка, Вальдорфська педагогіка, Вокалотерапія, Вокальна імпровізація, Bodypercussion )

 • null

  поділитися власним досвідом

 • null

  отримати ідеї, методичні розробки, які одразу зможете застосовувати на заняттях з дітьми

 • null

  дізнатися, як самостійно створювати музичні моделі та втілювати власні ідеї у творчому навчальному процесі

 • null

  знайти однодумців, шанувальників, людей близьких по духу

 • null

  запропонувати свої послуги, програми, ідеї для цільової аудиторії

 • null

  стати сопричасним до важливої ідеї, місії, що здатна принести у наше життя та життя наших дітей гармонію, свободу, любов

Величезний ресурс для кожного!
ДО ПОЧАТКУ ПРАКТИКУМУ-ІНТЕНСИВУ ЗАЛИШИЛОСЯ:
2019/08/25 10:00:00
ПРО НАС
8
ГОДИН ТІЛЬКИ ПРАКТИКИ
8+
ВЕДУЧІ ТА ЕКСПЕРТИ
90
УЧАСНИКІВ ФЕСТИВАЛЮ

Для кого?

Практикум-інтенсив призначений для тих, хто любить музику і хоче творити!

Всі хто цікавиться музичним розвитком дітей, психологи, музиканти, педагоги раннього розвитку!

Цей практикум буде цікавий і корисний для музичних керівників, педагогів, керівників дитячих закладів, психологів, педагогів раннього розвитку, вихователів, батьків.

Усіх, хто цікавиться питаннями музичного виховання дітей;

Усіх, хто прагне знайти шлях навчання музиці заради гармонійного формування, всебічного і глибокого розвитку дитини, а не заради результату;

Усіх, хто прагне за допомогою музичного виховання сприяти творенню вільної, творчої, щасливої особистості

Ведучі

Владислава Бучко ( Київ )

Тема виступу: “Психосоматика та музика. Способи діагностування та терапії”

Освіта: НМАУ ім.Чайковського ( піаніст-виконавець).

Має диплом Східної Асоціації арт-терапії в Україні. Музикант, художник, музичний та арт- терапевт.

Засновниця студії та спільноти креативних педагогів “Ікігай”. Автор курсу для музикантів “Само-педагогіка”. Лектор та імпровізатор.

Інна Борисенко ( Суми )

Тема виступу: “Український фольклор. Ігри, руханки, забавлянки, пісні для дітей. Скарбничка з досвіду роботи”

Музичний керівник ДНЗ (ясла-садок) №31 “Ягідка” м. Суми.
Керівник методичного об’єднання музичних керівників м. Суми.

Погодинник у Сумському обласному Інституті післядипломної педагогічної освіти на кафедрі теорії і методики музичного виховання факультуту підвищення кваліфікації та перепідготовки музичних керівників дошкільних навчальних закладів м. Суми та Сумської області з предмету хореографія.

Лідер Асоціації музичних педагогів України. Член ГО “Орф Шульверк Асоціація Украиїни”. Неодноразовий спікер Міжнародних, всеукраїнських, обласних фестивалів креативної музичної педагогіки, практикумів, конференцій, майстер-класів.

Активний учасник друку на шпльтах періодичного видання спеціалізованого журналу за інформаційної підтримки МОН “Музичний керівник”.

Переможець Всеукраїнського конкурсу “Музичні лайфаки від профі”.
Автор прогами “Ритмічно-хореографічна діяльність “Гармонія” (для дітей старшого дошкільного віку)

Ірина Малашевська ( Хмельницький )

Тема виступу: “Музична терапія у работі з дітьми дошкільного віку”

доктор педагогічних наук, доцент, фахівець музикотерапевтичної діяльності, автор більше 60 наукових публікацій (монографія, посібники, методичні рекомендації, наукові статті тощо) з проблеми розробки і впровадження саногенно-особистісної парадигми музичної освіти дітей, співавтор парціальних програм і методичних рекомендацій «Веселкова музикотерапія», «Музично-оздоровчі мандрівки з дітьми п’ятого року життя», «Музично-оздоровчі мандрівки з дітьми четвертого року життя» (затверджених МОН України), практикуючий фахівець музичної освітньо-оздоровчої роботи з дітьми дошкільного та олодшого шкільного віку, організатор авторських курсів «Музикотерапія з дітьми дошкільного віку» та Всеукраїнських науково-практичних семінарів «Культурологічний та педагогічний аспекти впровадження засобів музикотерапії у систему дошкільної, шкільної та вищої мистецької освіти», член Всеукраїнської асоціації музикотерапевтів України, учасник більше 100 Міжнародних та Всеукраїнських фестивалів, конференцій, форумів, семінарів, а також учасник телепередач і радіоефірів.

Вікторія Бутко ( Запоріжжя )

Тема виступу: “Голос- інструмент пізнання себе. Колискові, пеленальні, побутові пісні для мами та дитини”

Освiта: Запорiзьке держ. музичне училище iм.П.Майбороди
(фортепiанне вiддiлення), Московський держ.педагогичний унiверситет(музичний факультет).

Досвiд: Викладач класу фортепiано,концертмейстер дитячоi музичноi школи № 3 м.Запорiжжя . 10 рокiв ведуча авторських занять спiвотерапii для дорослих “Спiвочi Чарiвники”, 8 рокiв ведуча авторського курсу спiвотерапii для вагiтних ,”Спiвоча Матуся”. 3 роки кирiвник музичноi студii для дошкiльникiв 3-6 рочкiв “МiЛяСiки”.

Ведуча тренiнгiв: “Вiдкриття природного голосу”, “Обертональний спiв”,
“Жiноче спiвоче коло”, соавтор музично-псiхологичного пректа “Прокинься та спiвай”

Публiкацii: Журнал “Чудо” стаття “Спiвотерапiя для майбутнiх Матусь”.

Ольга Кузовкова (Миколаїв )

Тема виступу: “Креативний рух у роботі з дошкільнятами”

Працює з дітьми та дорослими більше 20 років. За цей час встигла спробувати себе в усіх ланках вітчизняної освіти: як педагог-дошкільник, вчитель музики в школі, режисер Народного театру в обласному палаці творчості учнів, викладач у системі післядипломної освіти…

Працювала в державних та приватних установах, і врешті,  вирішила відкрити свою музичну студію. Так 8 років тому в Миколаєві відкрилася Музично-театральна студія “Жираф”.

Педагог, режисер, музикант, методист, автор журналів “Позашкілля”, “Дошкільне виховання”, “Музичний керівник”

Юлія Деркач (Київ )

Тема виступу: “Кольорові трубки, ігри, вправи та забави для дітей”

Музичний керівник, Спеціаліст вищої категорії, маю звання
Вихователь-методист, 25 років педагогічного стажу роботи.

У 1995 р. закінчила педагогічний коледж при Київському
університеті ім. Т.Шевченка за спеціальністю «Дошкільне
виховання» та отримала кваліфікацію «вихователь, організатор
музичної діяльності в дошкільному закладі».

У 1999 р. закінчила Національний педагогічний університет ім. М.Драгоманова, отримала вищу освіту та кваліфікацію «організатор-методист дошкільного виховання, вихователь. Постійо навчаюсь та підвищую свою майстерність на майстер класах у українських та зарубіжних педагогів.

Є членом Орф Шульверк Асоціації України. На даний момент працюю керівником музичним в дошкільному навчальному закладі №3/750 СБ України та в приватній початковій школі «Смартика». Щодня прагну дарувати дітям радість від спілкування з музикою, через забави, танці та музикування провадити їх у чарівний світ мистецтва.

Юлія Сладковська (Київ )

Ідейний керівник та натхненниця проекту.

Ініціатор та засновник інтернет-спільноти «Асоціація музичних педагогів України». Керівник міжнародного фестивалю «Креативна музична педагогіка», засновник та тренер Школи креативних музичних педагогів. Керівник центру музичного розвитку дітей «Ділі-Ділі»(17 років).

Має 23 роки досвіду роботи з дітьми. Музичний терапевт, Орф-педагог, ведуча жіночого музично-терапевтичного клубу, автор проекту «Сімейні музичні табори»

Освіта: Закінчила НМАУ ім. П.І. Чайковського, де вивчала підходи до музичного виховання дітей, починаючи з часів Античності і до наших днів. Навчалася у фахівців з Німеччини, Іспанії, Угорщини, Словакіі, Австрії, Нідерландів, США, Росіі, України.

Дивиться відео з фестивалю

Організаційний внесок

Проект не є комерційним, організаційний внесок покриває організаційні витрати

з 2 ЛИПНЯ

750 грн.

з 19 СЕРПНЯ

850 грн.
На учасників та тренерів чекають подарунки:

призи від Асоціації музичних педагогів України – офіційного представника продукції “Boomwhackers” та “Art WoodLab”.

Та буде надано декілька безкоштовних місць на навчання в міжнародних семінарах.

Зробити замовлення

  Close

  Схема проїзду

  Місце проведення: Київ, Новопечерський провулок 7 (метро “Палац України”)
  “Makoto-Dojo”
  Відео-інструкція як дійти/доїхати

  Ви готові до творчого спілкування та нового досвіду? 🙂

  Тоді ми чекаємо на вас!
  ДО ПОЧАТКУ ПРАКТИКУМУ-ІНТЕНСИВУ ЗАЛИШИЛОСЯ:
  2019/08/25 10:00:00

  Зробити замовлення

   Close