Простір творчості та креативу!

Запрошуємо вас на ТРЕТІЙ МОДУЛЬ професійного курсу BODY PERСUSSION!

Цей курс буде цікавий і досвідченим практикам, і усім, хто лише мріє розвиватись (або спробувати свої сили) у сфері креативного музикування .

Освоївши базові навички і навчившись співпрацювати з власним тілом, можна імпровізувати, вигадувати нові звуки, розучувати колективні композиції. Займаючись Body percussion, ви в буквальному сенсі навчитеся створювати музику своїми руками, ногами і іншими частинами тіла!

ДО ПОЧАТКУ КУРСА ЗАЛИШИЛОСЯ:
2019/12/07 11:00:00
ПРО КУРС

30 УЧАСНИКІВ

Поглиблене навчання у малій групі. Тільки практика

10 ГОДИН ПРАКТИКИ

Методичні пояснення матеріалу, ігор, ритмічних вправ, танців. Урок-демонстрація с дітьми

СВІТОВИЙ РІВЕНЬ

100% робота на якість! Навчання на високому професійному рівні

Налаштуйте своє тіло як досконалий інструмент!

Ви опануєте основи перкусії тіла разом із Сальво Руссо (Salvo Russo). Ми зосередимося на точній синхронізації, зрозуміємо, як можна додати перкусію тіла в будь-яке звучання, музикування, гру і, найголовніше, – отримаємо незрівнянне задоволення 🙂.

На курсі ми будемо розвивати координацію, концентрацію та імпровізацію. Використовуючи перкусію тіла та за допомогою ігор будемо творити ритмічну хореографію та працювати над вдосконаленням різних способів навчання і мистецтвом командної гри.

Відкрийте для себе дивовижний інструмент, який ви завжди носите з собою!

Для кого?

Якщо ви перкусіоніст, музикант або танцюрист, зацікавлений в розширенні вашого музичного діапазону і часу, або ви просто хочете більше музики в своєму житті  ̶  ЦЕ ДЛЯ ВАС! Навички тілесної перкусії можуть бути застосовані у будь-якому музикуванні, в танці чи як самостійний творчий інструмент самовираження. Доступно для будь-якого рівня підготовки.

САЛЬВО РУССО (Італія)

Ви отримуєте навчання найвищого класу від першокласного експерта свого напрямку.
Професор і міжнародний тренер Body Percussion.  Проводить курси підвищення кваліфікації з Body Percussion і викладання музики в Італії та за кордоном: співпрацює з консерваторіями, школами, асоціаціями та академіями музики, мистецтва і розваг в Китаї, Туреччині, Греції, Хорватії, Росії.

Музикант, композитор, музичний терапевт, ведучий курсу Body Percussion, Rhythm Theater для дітей та дорослих.

Закінчив консерваторію в Неаполі та навчався в області музичної терапії на чотирирічному курсі C.E.P. Ассізі і в SFOM в Аості, та на курсі Орф-Шульверк і мав багато інших стажувань, семінарів та навчальних програм в музичній освіті та музикотерапіі.

Інтенсивно викладає близько 20 років і є автором багатьох музичних творів для шкільної світу

Відгуки наших учасників

Відео з Сальво Руссо

Вартість участі

до 20 ЛИСТОПАДА

2 800 грн.

З 20 ЛИСТОПАДА

3 000 грн.

з 1 ГРУДНЯ

3 200 грн.

Ви готові до творчого спілкування та нового досвіду? 🙂

Тоді ми чекаємо на вас!
до початку залишилося:
2019/12/07 11:00:00